Tworzenie stron WordPress z Elementorem: Rewolucja w projektowaniu stron

Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować niesamowitą witrynę WordPress!

Kompletne rozwiązanie dla Twojej witryny WordPress

Kompletne rozwiązanie dla Twojej witryny WordPress.
Ponad 100 wstępnie zaprojektowanych projektów stron internetowych, gotowych do użycia.. Dostosuj każdą część swojej witryny za pomocą edytora wizualnego bez znajomości kodu, za pomocą przeciągnij i upuść.
tworzenie stron wordpress

Wszystko w 1 miejscu

Uzyskaj najlepsze, kompleksowe rozwiązanie do tworzenia witryn WordPress z naszym edytorem + motywem + hostingiem – wszystko w jednym!

Zarządzaj wszystkim

Ciesz się bezproblemową edycją i konserwacją. Aktualizujemy wtyczkę Elementor, codziennie tworzymy kopie zapasowe i oferujemy wsparcie premium.

Żadnych ukrytych opłat

Za jedną stałą cenę otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć kompletną stronę internetową. Żadnych zaskakujących opłat ani żadnych dodatkowych kosztów.

Stwórz swoją stronę internetową krok po kroku

Zaawansowany edytor Elementora zapewnia twórczą swobodę przekształcania pomysłów w rzeczywistość

Stwórz swoją stronę internetową krok po kroku

Zaawansowany edytor Elementora zapewnia twórczą swobodę przekształcania pomysłów w rzeczywistość.

1. Wybierz projekt, aby rozpocząć

 • Przejrzyj naszą bibliotekę pełnych projektów stron internetowych i makiet
 • Ponad 100 profesjonalnych projektów dla każdego typu strony internetowej lub branży
 • Gotowy na urządzenia mobilne i zawsze responsywny
tworzenie stron
tworzenie stron

2. Edytuj dowolną część swojej witryny

 • Dostosuj wszystko za pomocą ponad 100 potężnych widżetów
 • Wykorzystaj oszałamiające efekty ruchu i animacji
 • Ustaw własne ustawienia globalne, kolory i czcionki

3. Podłącz domenę niestandardową

 • Połącz swoją niestandardową nazwę domeny z działającą witryną
 • Postępuj zgodnie z naszym prostym przewodnikiem krok po kroku
 • Udostępnij swój unikalny adres URL i promuj swoją markę
tworzenie stron www
tworzenie stron

4. Opublikuj i gotowe

Gratulacje! Przygotuj się na pewne kierowanie ruchu do swojej witryny dzięki:

 • Dostarczanie treści o globalnym zasięgu obsługiwane przez CDN Cloudflare
 • Mnóstwo przepustowości dla niesamowitej prędkości, SSL dla bezpiecznych transakcji

Dlaczego WordPress i Elementor to idealne połączenie?

WordPress, będąc najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie, oferuje niezrównaną elastyczność i skalowalność, co czyni go doskonałym wyborem dla stron internetowych każdego rodzaju i rozmiaru. Elementor, z kolei, jest jednym z najbardziej intuicyjnych i zaawansowanych wizualnych edytorów stron dla WordPressa, umożliwiającym tworzenie profesjonalnie wyglądających stron bez konieczności pisania nawet linijki kodu.

Jak zacząć pracę z WordPress i Elementorem?

Pierwszym krokiem do stworzenia strony z wykorzystaniem WordPress i Elementor jest wybór odpowiedniego hostingu i zainstalowanie WordPressa. Następnie, po zalogowaniu się do panelu administracyjnego WordPress, należy zainstalować i aktywować wtyczkę Elementor. Od tego momentu, dzięki drag-and-drop edytorowi Elementor, można zacząć tworzenie strony, wybierając spośród setek gotowych szablonów lub budując stronę od podstaw.

Personalizacja i adaptacja szablonów w Elementorze

Jedną z kluczowych zalet Elementora jest ogromna biblioteka predefiniowanych szablonów i bloków, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb. Dzięki temu, nawet bez doświadczenia w projektowaniu, można stworzyć unikalną i profesjonalnie wyglądającą stronę internetową.

Zaawansowane funkcje Elementora dla profesjonalistów

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, Elementor oferuje szereg zaawansowanych funkcji i widgetów, takich jak formularze kontaktowe, slajdery, tabele cenowe, i wiele innych, które pozwalają na stworzenie zaawansowanych stron internetowych z bogatymi funkcjonalnościami.

Optymalizacja strony dla wyszukiwarek z Elementorem

Tworzenie strony to nie tylko projektowanie jej wyglądu, ale również optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO). Elementor oferuje szereg narzędzi i wtyczek wspierających SEO, które pomagają w poprawie widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Integracja z innymi wtyczkami i narzędziami

Elementor doskonale współpracuje z większością popularnych wtyczek WordPress, co umożliwia integrację strony z takimi narzędziami jak WooCommerce dla sklepów internetowych, Yoast SEO dla optymalizacji SEO, czy Contact Form 7 dla formularzy kontaktowych.

Wsparcie i społeczność wokół Elementora

Jednym z największych atutów Elementora jest aktywna i pomocna społeczność użytkowników oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Dostęp do bogatej bazy wiedzy, forów dyskusyjnych i regularnych aktualizacji sprawia, że praca z Elementorem jest nie tylko efektywna, ale również bezpieczna.

Przyszłość tworzenia stron z WordPress i Elementorem

Rozwój technologii i narzędzi do tworzenia stron internetowych nieustannie postępuje, a WordPress w połączeniu z Elementorem nadal będzie odgrywał kluczową rolę w tej ewolucji. Dzięki ciągłym aktualizacjom, wprowadzaniu nowych funkcji i wsparciu ze strony społeczności, Elementor pozostaje na czele narzędzi umożliwiających tworzenie innowacyjnych, responsywnych i przystępnych stron internetowych.

Tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem WordPress i Elementor to nie tylko trend, ale przede wszystkim efektywna metoda na stworzenie strony, która będzie nie tylko piękna wizualnie, ale również funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym twórcą stron, WordPress i Elementor oferują narzędzia, które pomogą Ci zrealizować każdy projekt.