WordPress Elementor Cennik

Wybierz plan Elementor dostosowany do Twoich potrzeb.

elementor wordpress

Elementor to jeden z najpopularniejszych pluginów do tworzenia stron dla WordPressa, oferujący szeroki zakres funkcji i możliwości dla twórców stron internetowych na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi przeciągnij i upuść, użytkownicy mogą łatwo tworzyć responsywne strony internetowe bez konieczności pisania kodu. Elementor jest dostępny w wersji darmowej oraz płatnych planach subskrypcji już od 59$ za rok czyli około 240zł, które oferują dodatkowe funkcje i wsparcie, idealne dla profesjonalistów i agencji.

Przegląd planów Elementor

Elementor Pro oferuje kilka planów cenowych, dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów. Od indywidualnych twórców po duże agencje, każdy może znaleźć coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy ogólny przegląd planów cenowych dostępnych na Elementor:

1. Plan Personalny – 59$ / rok

Idealny dla indywidualnych użytkowników, którzy chcą wykorzystać zaawansowane funkcje Elementor na pojedynczej stronie internetowej. Plan ten zwykle oferuje dostęp do wszystkich widgetów Pro, ponad 300 profesjonalnych szablonów, 10+ pełnych zestawów stron internetowych oraz wsparcie i aktualizacje przez rok.

2. Plan Plus – 99$ / rok

Plan Plus jest skierowany do użytkowników, którzy pracują nad kilkoma stronami. Oferuje te same zaawansowane funkcje co plan personalny, ale rozszerza liczbę stron do trzech. Jest to doskonała opcja dla freelancerów i małych agencji, które potrzebują nieco więcej elastyczności.

3. Plan Expert – 199$ / rok

Dla profesjonalistów i agencji, plan Expert oferuje możliwość wykorzystania Elementor Pro na większej liczbie stron. Oprócz wszystkich funkcji dostępnych w niższych planach, użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych opcji współpracy i narzędzi do zarządzania marką.

4. Plan Studio i Agency – 399$ / rok

Te najwyższe plany są przeznaczone dla dużych agencji i organizacji, które potrzebują Elementor Pro na dużą skalę. Oferują one najwyższy poziom wsparcia, w tym czat na żywo i inne ekskluzywne korzyści.

Dlaczego warto wybrać Elementor Pro?

 • Zaawansowane funkcje projektowania: Elementor Pro oferuje zaawansowane widgety i funkcje, takie jak formularze, slajdery, zaawansowane galerie, które pozwalają tworzyć złożone strony bez kodowania.
 • Profesjonalne szablony i zestawy stron: Dostęp do biblioteki profesjonalnych szablonów i zestawów stron ułatwia szybkie projektowanie atrakcyjnych stron.
 • Wsparcie i aktualizacje: Subskrypcja Elementor Pro zapewnia roczne wsparcie i aktualizacje, co jest kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa i funkcjonalności strony.
 • WooCommerce Builder: Dla sklepów internetowych, Elementor Pro oferuje zaawansowane narzędzia do projektowania sklepów i produktów WooCommerce.

Podsumowanie

Elementor Pro to potężne narzędzie dla każdego, kto chce stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową na WordPressie bez głębokiej wiedzy programistycznej. Dzięki elastycznym planom cenowym, użytkownicy mogą wybrać opcję, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i budżetowi. Niezależnie od tego, czy jesteś blogerem, freelancerem, czy właścicielem agencji, Elementor Pro oferuje narzędzia i funkcje, które pomogą Ci zrealizować Twoją wizję strony internetowej.

Cena WordPress Elementor

Pakiety Elementor

elementor cennik

Funkcje WordPress Elementor

Co zawiera każdy pakiet Elementora?

 • Przeciągnij i upuść, bez edytora kodu
 • Ponad 100 projektów stron internetowych
 • Ponad 100 widżetów
 • Kreator motywów
 • Kreator WooCommerce
 • Kreator formularzy
 • Kreator wyskakujących okienek
 • Konstruktor pętli
 • Treści dynamiczne
 • Efekty ruchu
 • Narzędzia współpracy
 • Wsparcie premium

FAQ

 

Jeśli potrzebujesz stworzyć tylko jedną stronę internetową, który plan będzie najlepszy?

Elementor Pro umożliwia budowanie kompleksowych stron WordPress.

Plan Essential oferuje wszystkie funkcje niezbędne do stworzenia podstawowej strony. Otrzymasz dostęp do 50 profesjonalnych widgetów, narzędzia do edycji nagłówków, stopek i innych elementów motywu. Plan ten obejmuje również podstawowe narzędzia marketingowe dzięki Kreatorowi Formularzy, co pozwala na utrzymanie kontaktu z odwiedzającymi Twoją stronę.

Plan Advanced zawiera 82 profesjonalne widgety i umożliwia tworzenie stron e-commerce oraz profesjonalnych witryn internetowych. Oprócz funkcji dostępnych w planie Essential, oferuje zaawansowane opcje marketingowe, takie jak integracje formularzy z oprogramowaniem marketingowym, kreator popupów, wsparcie dla ACF / CPT dla większego wsparcia dynamicznej treści. Plan ten zawiera również funkcje e-commerce z pełnym Budowniczym WooCommerce oraz integracje z PayPal i Stripe.

Jaka jest różnica między planami wtyczki Elementor, a hostingiem Elementor?

Plany hostingu Elementor zapewniają kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje wszystkie funkcje i korzyści z wtyczki Elementor Pro Website Builder, wraz z zarządzanym hostingiem i instalacją WordPress, co skutkuje bezproblemowym doświadczeniem tworzenia w atrakcyjnej cenie. Budując i hostując swoją stronę z Elementor Hosting, zyskujesz bezproblemowe doświadczenie, oszczędzając czas na tworzenie pięknej strony internetowej i zarządzanie wszystkimi usługami pod jednym dachem.

Z drugiej strony, plany wtyczki Elementor pozwalają korzystać ze wszystkich niesamowitych funkcji oferowanych przez Elementor Pro. Aby z niego korzystać, najpierw musisz zakupić usługę hostingu z instalacją WordPress, a następnie pobrać i zainstalować wtyczkę Elementor.

Wtyczka Elementor Pro Website Builder oferuje 4 plany: Essential do budowania podstawowych stron z Elementor Pro, oraz Advanced, Expert i Agency, które obejmują wszystkie funkcje Elementor Pro do budowania profesjonalnych stron i e-commerce, oraz umożliwiają korzystanie z licencji odpowiednio na 3, 25 i 1000 stronach.

Jak mogę zmienić plan Pro?

Możesz zmienić swój plan Free lub Pro w dowolnym momencie z poziomu konta Elementor. W swoim koncie Elementor kliknij „Upgrade Now”, wybierz plan, na który chcesz się przełączyć, i natychmiast uzyskaj dostęp do nowych funkcji. Twoje konto Elementor może rosnąć razem z Tobą, zawsze znajdzie się plan dopasowany do Twoich potrzeb.

Czy mogę przenieść klucz licencyjny Elementor Pro z jednej domeny na inną?

Tak. Możesz przenieść klucz licencyjny, dezaktywując Elementor na poprzedniej domenie i aktywując go na nowej. Zarządzaj swoją licencją Pro w swoim koncie poprzez View Websites > Manage License. Przeniesienie jest łatwe, bez problemów i ukrytych opłat.

Czy mogę przenieść moją stronę opartą na wtyczce Elementor do hostingu Elementor?

Oczywiście. Możesz postępować zgodnie z poniższym przewodnikiem krok po kroku, aby przenieść swoją stronę lub skontaktować się z naszym wsparciem, aby pomogli Ci przenieść stronę do hostingu Elementor w mgnieniu oka, za darmo. Podczas tego procesu migracji cała Twoja strona zostanie przeniesiona na nową subskrypcję hostingu, która jest wymagana przed migracją. Zawsze zaleca się wykonanie kopii zapasowej i zapisanie kopii swojej strony dla bezpieczeństwa.

Możesz również użyć narzędzia Import/Export Elementora, aby wyeksportować swoją istniejącą stronę jako zestaw i zaimportować ją do hostowanej strony Elementor. Należy pamiętać, że narzędzie ma pewne ograniczenia, co oznacza, że po procesie importu może być wymagana dodatkowa praca.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe i PayPal.

Czy oferujecie darmowy okres próbny?

Nie ma okresu próbnego, ale istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez żadnych warunków.