Czym jest WP Elementor?

Elementor to jedna z najpopularniejszych wtyczek konstruktora stron dla WordPress. Umożliwia ona tworzenie, edycję i personalizację stron internetowych w środowisku przeciągnij i upuść (drag-and-drop) w czasie rzeczywistym, co oznacza, że użytkownicy mogą zobaczyć efekty swoich zmian od razu, bez konieczności odświeżania strony lub przechodzenia do podglądu.

Intuicyjny interfejs

prosty w użyciu system przeciągnij i upuść, który pozwala na tworzenie i modyfikację projektów stron bez konieczności pisania kodu.

Widgety

Elementor zawiera mnóstwo widgetów (elementów), takich jak przyciski, nagłówki, obrazy, formularze i wiele innych, które można łatwo dodawać do stron.

Szablony

Użytkownicy mogą korzystać z gotowych szablonów stron lub sekcji, a następnie dostosowywać je według własnych potrzeb. Istnieje także możliwość zapisywania własnych szablonów i ponownego ich używania w innych projektach.

Responsywność

 Narzędzia do projektowania responsywnych stron, które wyglądają dobrze na wszystkich urządzeniach, od komputerów stacjonarnych po smartfony.

Zaawansowane funkcje projektowania

Takie jak animacje, efekty paralaksy, gradienty tła i inne, które pozwalają tworzyć nowoczesne i atrakcyjne strony.

Integracje

Elementor współpracuje z wieloma innymi popularnymi wtyczkami WordPress, co pozwala na tworzenie zaawansowanych funkcji, takich jak formularze, sklepy internetowe, integracje z mediami społecznościowymi i wiele innych.

WordPress Elementor

Czy opłaca się inwestować w Elementor?

Elementor dostępny jest w dwóch wersjach: bezpłatnej (Elementor Free) i płatnej (Elementor Pro). Wersja Pro oferuje dodatkowe funkcje i narzędzia, które rozszerzają możliwości projektowania i tworzenia stron.

W skrócie, Elementor znacząco upraszcza proces tworzenia i personalizowania stron na WordPress, umożliwiając użytkownikom bez doświadczenia w kodowaniu tworzenie profesjonalnie wyglądających stron internetowych.

Elementor kreator stron i hosting

Hostuj i twórz swoje
witryny internetowe za pomocą Elementora

Doświadcz zarządzanego hostingu WordPress, który jest bezproblemowy. Zaspokajamy wszystkie potrzeby związane z Twoją stroną internetową, dzięki czemu możesz skupić się na budowaniu i rozwijaniu swojego biznesu.

=

Niesamowicie duża prędkość ładowania

=

Obsługiwane przez infrastrukturę Google Cloud

=

Kompleksowe wsparcie dla hostingu i kreatora 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

=

Od stron docelowych i sklepów e-commerce po pełnowymiarowe witryny internetowe — twórz wszystko za pomocą Elementora

=

Zbudowany jako open source, Elementor umożliwia programistom rozszerzanie funkcjonalności lub integrowanie mocy platformy z ich produktami za pomocą własnej logiki i kodu.